Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 14 do 20-10-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
50 min

POŚLADKI + BRZUCH

Zuzanna Nazarek

Sala Fitness

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kasia Gandor

Sala Fitness

50 min

TABATA + STRETCHING

Zuzanna Nazarek

Sala Fitness

50 min

STRETCHING

Kasia Gandor

Sala Fitness

90 min

FizjoTrening

Dorota Militowska

Sala Fitness

   
08:30          
50 min

POWER PUMP

Zuzanna Nazarek

Sala Fitness

 
09:00
20 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

20 min

SHORT CLASS - INTERWAŁ

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

20 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

20 min

SHORT CLASS - INTERWAŁ

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

     
09:30          
50 min

STRETCHING

Zuzanna Nazarek

Sala Fitness

50 min

TRENING OBWODOWY

Milena Jasińska

Sala Fitness

ZASTĘPSTWO

10:00    
30 min

PIERWSZE KROKI

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

30 min

PIERWSZE KROKI

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

20 min

SHORT CLASS - INTERWAŁ

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

   
10:30            
50 min

STRETCHING

Milena Jasińska

Sala Fitness

ZASTĘPSTWO

16:30
50 min

BODY SCULPT

Kasia Gandor

Sala Fitness

50 min

TRENING OBWODOWY

Milena Jasińska

Sala Fitness

50 min

POWER JOGA

Anna Bieniec

Sala Fitness

50 min

FizjoTrening

Dorota Militowska

Sala Fitness

     
     
50 min

TRENING OBWODOWY

Milena Jasińska

Strefa Funkcjonalna

17:30
50 min

TRX + KETTLEBELL

Jakub Baron

Strefa Funkcjonalna

50 min

AKTYWNY JUNIOR (10-14 LAT)

Milena Jasińska

Strefa Core

50 min

TABATA+MOBILITY

Anna Bieniec

Sala Fitness

50 min

AKTYWNY JUNIOR (10-14 LAT)

Milena Jasińska

Strefa Core

50 min

POŚLADKI + BRZUCH

Gabi Babula

Sala Fitness

   
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kasia Gandor

Sala Fitness

50 min

CROSS & FIT

Jakub Baron

Strefa Funkcjonalna

 
50 min

CROSS & FIT

Jakub Baron

Strefa Funkcjonalna

50 min

TRX + KETTLEBELL

Jakub Baron

Strefa Funkcjonalna

 
50 min

POŚLADKI + BRZUCH

Gabi Babula

Sala Fitness

50 min

FULL BODY WORKOUT

Kuba Szmidt

Sala Fitness

 
18:00          
20 min

SHORT CLASS - WZMACNIANIE

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

20 min

SHORT CLASS - WZMACNIANIE

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

18:30
50 min

POWER PUMP

Kasia Gandor

Sala Fitness

50 min

AKTYWNY JUNIOR (10-14 LAT)

Milena Jasińska

Strefa Core

50 min

KALISTENIKA

Michał Kasperek

Strefa Funkcjonalna

50 min

AKTYWNY JUNIOR (10-14 LAT)

Milena Jasińska

Strefa Core

50 min

POWER PUMP

Gabi Babula

Sala Fitness

20 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

20 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

 
50 min

TABATA + STRETCHING

Gabi Babula

Sala Fitness

50 min

STEP FUNKCJONALNY

Kasia Gandor

Sala Fitness

50 min

CORE + PŁASKI BRZUCH

Kuba Szmidt

Sala Fitness

     
19:30
50 min

KALISTENIKA

Michał Kasperek

Strefa Funkcjonalna

50 min

FULL BODY WORKOUT

Milena Jasińska

Sala Fitness

20 min

SHORT CLASS - WZMACNIANIE

MFP Team

50 min

KONGA

Magdalena Dyluś

Sala Fitness

20 min

SHORT CLASS - WZMACNIANIE

MFP Team

   
50 min

POŚLADKI + BRZUCH

Milena Jasińska

Sala Fitness

20 min

SHORT CLASS - WZMACNIANIE

MFP Team

50 min

STRETCHING

Kasia Gandor

Sala Fitness

20 min

SHORT CLASS - WZMACNIANIE

MFP Team

50 min

ZUMBA

Michał Rozewski

Sala Fitness

20 min

SHORT CLASS - WZMACNIANIE

MFP Team

       
20:00
20 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

20 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

20 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

20 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

20 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

   
20:30
50 min

ZUMBA

Michał Rozewski

Sala Fitness

50 min

PILATES

Aleksandra Rzepka

Sala Fitness

50 min

BODY SCULPT

Milena Jasińska

Sala Fitness

50 min

STRETCHING

Magdalena Dyluś

Sala Fitness

50 min

PILATES

Aleksandra Rzepka

Sala Fitness

   
← →